SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Qadrat e ardhura nga Zvicrra
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '15
ID e produktit :
93906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim qadra te ardhura nga zvicrra ne gjendje te rregullt dhe shume te ruajtura.
Qadrat kan nje mekanizem qe funksionon shume mire dhe leht.

Jane te madhesive:
290 x 180 cm
250 x 170 cm
Informata rreth publikuesit
Genc
Gjilan
o037744664425
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »