SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Diaphragm(Kallota)- EV DH3 (8 ohm)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
ID e produktit :
94061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
EV DH3 8 Ohm,1 1/4"(32mm) perdoret tek EV SX-100 SX-200 dhe SX-300
Informata rreth publikuesit
KN Audio
Prizren
+38649126162
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »