SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Diaphragm(Kallota)- JBL2404
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
ID e produktit :
94063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JBL2404 8 Ohm, 1.75"(44.4mm) perdoret neper boxat e Dynacordit si C-150 dhe shume lloje te tjera.
Informata rreth publikuesit
KN Audio
Prizren
+38649126162
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »