SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet INVENTARI komplet per 2 lokale -ORA,ARGJENTARI,MOBIL SHOP
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
ID e produktit :
94148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet inventari komplet per 2 lokale ,i pershatshem per shitjen e orave ,argjentari ,mobil shop etj .Eshte i kualitetit me te lart dhe i kompletuar me rafte dhe tavolina .
Rregullimi i tyre ka kushtuar rreth 25.000 euro .Shiten me qmim shum te volitshem ,per me shum info kontaktoni ne nr 044 165 477
Informata rreth publikuesit
flori
Gjilan
045619019
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »