SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes Salle Playstation (aktivitet i kompletuar)
Çmimi :
€560,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
ID e produktit :
94162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES SALLE PLAYSTATIONI TE KOMPLETUAR(TE GJITHA NE GJENDJE PUNE).
-5 TV LED, HD & 3D 42 INCH,LG 6 MUAJ TE PERDORUR ME GARANCI 1 VJECARE,10 SYZE 3D .
-1 TV 32INCH,SAMSUNG .
-2 PLAYSTATION 4 SONY .
-4 LEVA PS 4 .
-2 DISQE FIFA ,1 DISK BATELFIELD,1 DISK CALL OF DUTY GHOST PER PS4 .
-2 PLAYSTATION 3 SONY TE DY ME CHIP DHE TE GJITHA LOJRAT ME TE FUNDIT TE INSTALUARA .
-11 LEVA PS3 .
-6 KOLLTUQE.
-1 FRIGORIFER PER PIJET FRESKUESE
-6 MBAJTESE KEMBESH.
-2 FRESKUESE AMBJENTI.
-1 REKLAME TREKENDESH PER NE TROTUAR.
-1 TAVOLINE PUNE PER KOMPJUTERIN QENDROR.
SALLA SHITET E KOMPLETUAR DHE TE GJITHA NE GJENDJE PUNE,E GATSHME PER AKTIVITET PUNE, CMIMI 560.000 LEK, I DISKUTUESHEM. TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN E TELEFONIT 0665969232
Informata rreth publikuesit
Artan
Durrës
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »