SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OKAZION!,,,,,, Paisje DJ,gati per pune.
Çmimi :
€460.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '15
ID e produktit :
94164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Paisje muzikore per DJ,Kompleti permban dy Bokse(Foni) 400 watt per secilin boks marka Carvin 832.
Dy mbajtese te bokseve marka Work.
Dinakord ose amplifikator me 4 dalje marka Samson TM500 me12 porta hyrese dhe 6 porta dalese.
Kufjet,mikrofon dhe te gjithe kabullat e nevojshme per te lidhur te gjitha paisjet e lart-permendura.
Bokset se bashku me amplifikatorit jane te ardhur nga Amerika.
Paisjet jane ne gjendje shume te mire pune dhe te perdorura per nje periudhe kohore prej 7 muajsh ne Shqiperi.Cmimi ne total i te gjitha ketyre materialeve kushtojne 460 euro,te interesuarit te kontaktojn ne nr e tel 0665969232 ose 0685356914
Informata rreth publikuesit
Artan
Durrës
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »