SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten kauçat 3 sh 2 sh dhe 1 she dhe nje fotele extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '15
ID e produktit :
94237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten kauçat 3 sh 2 sh dhe 1 she. Jane prodhim i Lesna .

Fillimisht i kam ble me metarial tjeter ( ngjyre e hapur e ndijshme) para dy vjetesh ia jane nderru materiali e kam ble ne Mega te rrethi Prishtine .

I njejti material shitet rreth 23 euro m2 aq sa kam investu une rreth 600 euro material plus dore mjeshtri 250.

Edhe nje fotele katrore e ka ngjyren pak ma ndryshe (materiali njejte te Mega ) ma e kafte ate e kam prorosite te nje fabrike e mobileve .

Treshja hapet ( pak e perdorun ) shume ne gjendje te mire , edhe fotelja katrore gjithashtu hapet per nje person me fjete .

Ne pergjithesi jane ne gjendje shume te mire,. I shes sepse po I pres disa mobilje te tjera qe I kam marre.

Çmimi 390 euro
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
049422917
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »