SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apollo & Luna Fango 48x48
Çmimi :
€17.50
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
ID e produktit :
94296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pllakat Apollo Fango dhe Luna Fango 48x48cm, me cmim prej 12.50 euro m2.

Te kombinuara hijshem qe ti shtojne elegance dhomes se ndejes, dhomes se fjetjes, kuzhines apo edhe per ambiente te jashtme.
Pllake porcelan e klasit te pare, prodhues: Serenissima, Itali.

Ejani tek ne ne magjistralen Prishtine-Ferizaj, km11, qe te habiteni me produktet tona te bukura dhe cmimet tona te mira.
Informata rreth publikuesit
Adea Ceramics
038 402 404
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »