SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Boreal 39.3x59.3
Çmimi :
€15.50
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
ID e produktit :
94297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pllaka "Boreal Beige" dhe "Boreal Rojizo" 39.3x59.3 cm

Prodhuesi: Vives, Spanje. Klasi i pare, porcelan dhe me prerje laserike.

Rezistente ndaj:
Gervishtjeve
Ngricave
Kemikaleve
Njollave

Pllakat Boreal jane ne zbritje nga 15.50 ne 10.80euro/m2.

Ejani tek ne ne magjistralen Prishtine-Ferizaj, km11, qe te habiteni me produktet tona te bukura dhe cmimet tona te mira.
Informata rreth publikuesit
Adea Ceramics
038 402 404
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »