SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Scotland 30x60
Çmimi :
€21.50
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
ID e produktit :
94298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seria e pllakave "Scotland" 30x60cm

Prodhues: Mapisa, Spanje. Klasi i pare, porcelan.
Me zbritje nga 21.50 euro ne 15.50 euro/m2
Rezistente ndaj:
Gervishtjeve
Ngricave
Kemikaleve
Njollave

Pllaka "Scotland" mund te vendoset ne ambiente te ndryshme te brendshme, por edhe te jashtme si pishina, ballkona, etj, meqenese eshte Anti slip - nuk rreshqet.

Vjen tani ne 5 ngjyra te ndryshme.

Ejani tek ne ne magjistralen Prishtine-Ferizaj, km11, qe te habiteni me produktet tona te bukura dhe cmimet tona te mira.
Informata rreth publikuesit
Adea Ceramics
038 402 404
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »