SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Beatle
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '17
ID e produktit :
94303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Beatle, makina ka defekt ne motor, perndryshe eshte ne gjendje relativisht te mire. Posedoj edhe pjese rezerve si xhamin e perparem, rezervuarin, dyert, kapakun perpara, kapakun mbrapa, pjeset anesore dhe shume pjese tjera.

Viti: 1974
Motori: 1303J
Ngjyra: E bardhe

Bej ndrrim sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044151366
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »