SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5
Çmimi :
€265.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '15
ID e produktit :
94375
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 5 ne gjendje te rregullt 16gb bej dhe nderrim me samsung galaxy s5 mund te kontaktoni dhe permes viberit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Pristina
37745614641
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »