SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konvertus i sinjalit prej Skart ne Koaksial (anten)
Çmimi :
€36.40
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
94402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Konvertus i sinjalit prej Skart ne Koaksial (anten)
Mundson hyrjen me skart kabell ose qinq (RCA) dhe dalje me anten kabell (koaxial).

Kjo paisje eshte interesant ne ato vende ku duhet te bahet ose kycet sinjali i antenes (koaxial) ose duhet shendrrohet sinjali i resiverit, kameres ne sinjal antene.
Kodi i produktit: 245269

Me poshte mund te gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze:

Watch your DVD-recorder, decoder or satellite in any room with an antenna connection
Create an extra TV-channel on the existing antenna network in your home and watch your DVDrecorder, decoder, satellite receiver and so on in every room with an antenna connection.
You do not need a second DVD-recorder or set top box in your bedroom.
Maintain good image and sound quality.
Easy to connect.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »