SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes URGJENTISHT Laptop Acer Aspire 7735
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '15
ID e produktit :
94512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Të dhënat e Laptopit:

Modeli: Acer Aspire 7735
Procesori: Intel Core 2 Duo P7350 2.0Ghz
Ram Memorja: 4 GB RAM
Grafika: ATI Mobility Radeon HD 4500 Series 1.8 GB

Dhe ka te instaluar Windows 10 me license.


Ju faleminderit

Nr kontaktues 045-561-738
Informata rreth publikuesit
Arbër
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »