SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon D3100 DSLR + Lens: 18-55mm
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
ID e produktit :
94523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fotoaperati Nikon D3100 DSLR me lens ne gjendje perfekte (shume pak i perdorur) dhe vjen se bashku me keto pajisje:

1. Fotoaperati Nikon D3100 DSLR me keto performansa:

14.2 megapixel DX-format CMOS sensor
3.0 inch LCD with 230,000 dots
1080p HD video with full-time AF
11 AF points (with 3D tracking)
IS0 100-3200 range (12800 expanded)
RAW + JPEG shooting

2. Lensi / Objektivi 1: 18-55mm f/3.5-5.6 Auto Focus-S Nikkor Zoom Lens

3. SD Card 8GB

5. Qanta per Aperat dhe lensa

6. Baterija dhe mbushesi i baterise
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »