SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KORG Pa 50
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '15
ID e produktit :
94544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Sint KORG Pa 50 ne gjendje perfekte me full ritma + me kufer.Sinti eshte pothuajse i ri dhe jam pronar i pare qe e kam perdor.Eshte ne gjendje perfekte.Pres bleres serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Azem
Dardanë
044368758
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »