SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
INDUSTRIA PER PERPUNIMIN E DRURIT SH.P.K EdiLon"
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '15
ID e produktit :
94570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VILA RESTAURANTE VERANDA OBORRI TAVOLINA DHE KARRIKE PER AMBIENTE TE JASHTME DHE TE BRENDSHME DYER DRITARE SHKALLE KUZHINA TE GJITHA SHERBIMET E MUNDSHME NGA DRURI I GJENI TEK NE JU GARANTOJME PER CILSI MAKSIMALE NA VIZITONI DHE BINDUNI ME PUNEN TONE,TE GJITHA PUNIMET TONA BEHEN NGA DRURI NATYRAL.
Numrat kontaktues: 044/049 277 177
044/049 377 177
044/049 477 177
Informata rreth publikuesit
Edi
044 477 177
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »