SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Packard Bell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
ID e produktit :
94589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet packard bell ne gjendje shum te mir pune i perdorun qe 8 muj .one touch si dhe maus dhe Tastarua e bluetooth,HD-300Gb,,,,2 her 1,9+1.9 ,,2Gb-Ram Tel:045 554 175
Informata rreth publikuesit
Leo Trim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »