SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet samsung galaxy s3
Çmimi :
€115.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
ID e produktit :
94605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet galaxy s3ne gjendje shume te mire , e kam perdorur me xham plus dhe ekranin e ka te ruajtur.Ngjyra e kaltert e mbyllur. Modeli gt i9300 16 gb. Me telefon vie nje mbrojtese prej gome dhe adopteri.Kontakti :Ne tel. 045672317Viber +37745672317

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Ferizaj
045672317
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »