SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Led Light USB Cable Samsung, HTC
Çmimi fillestar :
€2.00
Ju kurseni :
€0.50 (25% zbritje)
Çmimi :
€1.50 Çmimi rritet në €2.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:03
ID e produktit :
94607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Flet Led Light USB Cable per Samsung dhe HTC.
3FT V8 Flat Noodle Creative Micro USB Data Sync Charger Cable with Lovely Smile Face LED Light For Samsung, HTC, Most of Phones.
Mob: +37744311410
Viber: +37744311410
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
044311410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »