SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xiaomi mi3 gati i ri ne gjendje te mire
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
ID e produktit :
94608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet celular xiaomi mi3,ekran 5 inc full hd, processor qualcomm snapdragon 800 quad core, 2.3 ghz shpejtesia e processorit, 2 gb ram, kamera 13mp dhe frontale 2 mp 16m colors. 16gb memorje, bateria 3050 mah, eshte vetem nje jave i perdorur i ardhur me porosi nga jashte. Shitet per te bere nje tjeter blerje.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besmir
Prishtinë
00355692287221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »