SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pjeper i hidhur ,Bitter Melon
Çmimi :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '15
ID e produktit :
94630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pjepëri i hidhur E ul sheqerin ne gjak, eleminon guret ne veshk , ul kolesterolin, Shëron Bronhitisin,Fruti i bitter melon mundet ti zhduk qelizat e kancerit ne Pankreas, Zore te trash,Melqi,Gji,Prostat etj Pjepri i hidhur ka vetinë e insulinës, duke shërbyer si një trajtim efektik kundër nivelit të lartë të sheqerit. Ky pjepër kontrollon prodhimin e insulinës nga trupi, duke nxitur kontrollin e sheqerit në gjak. Ndër përdorimet e tjera të kësaj bime përfshihen edhe trajtimi i gripit dhe i ftohuri, tumoret, kolesteroli i lartë dhe psoriaza. Për më shumë lexoni ne dy linqet poshtë. albanian.cri.cn/541/2014/02/21/182s129967.htm  www.diabetes.co.uk/natural-therapies/bitter-melon.html 
Informata rreth publikuesit
Luan
Ferizaj
049378897
Fshati Gerlice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »