SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vello
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '15
ID e produktit :
94633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vello me qera - shitje. .I perdorur vetem nje here. .pjesa lart me gur dhe rruza. ..pjesa poshte me tyl. ..mbrap me shiritt qe mundesh me ngushtu sa te duash. ..me qera ipet per 150 euro...ndersa per blerje kushton 500 euro
Informata rreth publikuesit
Blerta
Prishtinë
045 603 914
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »