SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Frigo klima servis
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '17
ID e produktit :
94669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
‎"bejm shitjen montimin servisimin e te gjitha klimave,si dhe bejm mbushjen e klimave te automjeteve me aparat elektronik, bejm edhe rregullimin e frigoriferave shtepijak te restoranave dhe te gjitha aparateve ftohse, si dhe lavatriqeve termo ,nxemse etj adresa kodra e trimave prishtine tel 044 111 051.

kemi klima inverter qe punojn deri ne -20 grade.
Informata rreth publikuesit
avni
Prishtinë
044111051
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »