SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shporet Alpha 90 H
Çmimi :
€189.99
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '15
ID e produktit :
94695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shporeti eshte ne gjendje perfekte.
Sherben per ngrohje dhe pjekje.
Ka dhe qyngat gjithashtu
gjithashtu dhe raftin (vendin) per mbajtjen e drunjeve.
Nr i tel. 044369913
Informata rreth publikuesit
malush
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »