SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ultrazeri Ultramark 4 Plus 2D
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
ID e produktit :
94767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ultrazeri Ultramark 4 Plus 2D eshte ne gjendje shum te mir dhe ka vetem nje sond per Abdomen po ashtu ka dhe printerin Sony eshte i gjith kompletuar i ardhur nga Gjermani dhe me qmim te Volitshem.

Per me Shum kontakto ne 044 182 950
Mustaf Mazrekaj
Informata rreth publikuesit
NTP "Euromed-Coy"
Deçan
044182950
Decan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »