SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet samsung galaxy alpha 32 gb
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '15
ID e produktit :
94856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet samsung galaxy alpha 32 gb. Eshte i ardhun me kuti dhe gjitha paisjet e veta origjinale nga chVerejtje: tel e ka xhamin e krist mirpo nuk pengon asgje ne pune as ekrani as tachi nuk jan demtuar.fotot origjinale mundeni me kontaktu ne nr enjejte edhe ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
llekar50
044919553
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »