SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhome gjumi
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
ID e produktit :
94874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhoma e gjumit tejet pak e perdorur,dhe ne gjendje shumë të mirë.

Nr per te komunikuar 049338843
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mensur
Mitrovicë
049338843
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »