SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJMË KËTO SHËRBIME JURIDIKO-ADMINISTRATIV PER BIZNESE
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '15
ID e produktit :
94880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofron këto shërbime:

1.Menaxhimin e Burimeve Njerëzore (mbajtja e librave të punëtorëve)
2.Konsulencë dhe shërbime Juridiko-Administrative për biznese
3.Kompletojmë dokumentacionin për legalizimin e pronës

N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)

Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com

Faleminderit per mirekuptimin tuaj
Informata rreth publikuesit
Professional
Ferizaj
044 888 129
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »