SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompletojmë dokumentacionin për legalizimin e pronës
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '15
ID e produktit :
94881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.Dokumentet e kërkuar për Legalizim deri 100 m² objekt Banimi individu,dhe objekt Bujqsor deri 400 m²
Planin e Situacionit
Planin e Parcelës
Përshkrimi teknik që përfshin të dhënat për sipërfaqen ndërtuese, numri i kateve,lartësinn e hartuar nga Arkitekti apo Inxhinieri i ndërtimit
2.Dokumentet e kërkuar për Legalizim deri 450 m²
Planin e Situacionit
Planin e Parcelës
Bazët e themeleve, kateve dhe kulmit
Prerjen në përpjesë me një e pesëdhjeten (1:50)
Dukjen, duke përfshirë edhe ndërtesat fqinjë
Bazave dhe prerjeve të konstruksionit
Projektin e Instalimit të Ujit
Projektin e Instalimit të Rrymes
Projektin e Instalimeve mekanike
Katër (4) foto që tregojnë të gjith dukjet e objektit
3.Dokumentet e kërkuar për Legalizim mbi 450 m²
Planin e Situacionit
Planin e Parcelës
Planin për mbrojtje nga Zjarri
Bazët e themeleve, kateve dhe kulmit
Prerjen në përpjesë me një e pesëdhjeten (1:50)
Dukjen, duke përfshirë edhe ndërtesat fqinjë
Bazave dhe prerjeve të konstruksionit
Projektin e Instalimit të Ujit
Projektin e Instalimit të Rrymes
Projektin e Instalimeve mekanike
Katër (4) foto që tregojnë të gjith dukjet e objektit
Informata rreth publikuesit
Professional
Ferizaj
044 888 129
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »