SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sherojme keto semundje !
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '13
ID e produktit :
9493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sherojme me sukses shume semundje qe per mjeksine nuk jane te sherueshme. Ne perdorim vetem preparatet te lejuara mjekesore dhe jo mjeksi popullore !
Keto jane disa nga semundjet me te shpeshta te cilat sherohen me sukses te ne :
Ekzema apo majesel,
Hemorroide te brendshme dhe te jashtme,
Kancere te jashtme,
Rozace,
Akne juvenile- puçrra ne fytyre,
Tretje te gureve ne veshke pa intervenime invazive,
Psoriaze,
Nerodermitis,
Pengim te renies se flokeve dhe regjenerim te tyre,
Eliminim i rrudhave ne fytyre .

Efikasiteti pothuajse 100 % !
Informata rreth publikuesit
qerim
Prishtinë
044209057
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »