SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
set garniture (tresh, dysh dhe fotelja)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '15
ID e produktit :
95028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes setin per ulje, e pershtatshme per sallona moderne me motive klasike.
Mobiljet jane te perdorura nje kohe te shkurter, jane te ruajtura shume mire ndersa treulesi shtrihet. Arsyeja e shitjes eshte nderrimi i vendebanimit.
Informata rreth publikuesit
islam
Prishtinë
049221905
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »