SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 6 - vetëm 120 euro
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
ID e produktit :
95036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iPhone 6 te ri - ngjyr GOLD te BARDH dhe TE ZI

- me paisjet te gjitha komplet
- ADAPTER KABELL DEGJUSE

16gb memorje
Wi-fi shum te mire
Kamer PARA PAS15
Informata rreth publikuesit
LS
EMSHIR [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »