SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FORMATIZIM , SERVISIM NE TEREN ! PCMAN
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '16
ID e produktit :
95071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PC MAN ofron shërbime si :

- Formatizim në shtëpi me CD ORIGJINALE DHE TE LICENSUARA !
- Windows 10 - 10 €
- Windows 8 - 10 €
- Windows 7 - 10 €
- Windows Xp - 10 €

(Po ashtu në këtë qmim hyn të gjitha programet si antiviruset (ME LICENSE ) apo ndonjë sipas dëshires .

- Si dhe sherbime tjera si :
- WEB SITE PROFESIONALE
- Dizajne
- Vizit Karta
- Flayera
- CD Design
- Logo design
- Dizajnimin dhe printimin e maicave ( per staf biznisor )
- Instalimin e :
- Wireless AP
- Printerave
- Kamerave (cmimi sipas marrveshjes)
- Rrjetes (cmimi sipas marrveshjes )
- Bëjm servisin e kompjuterit dhe llaptopit , me qmim te pjesëve shumë të volitshem.

-Bëjm MIRMBAJTJEN e kompjuterëve në kompanitë , zyret , dhe qfardo biznesi .
(ku kontrollohen , pastrohen dhe mirmbahen kompjuterët , në menyrë profesionale )

Kontakti :
Tel : 00377 45 52 53 58
Email : pcmankosova@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Nero
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »