SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Ps3 Urgjent
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '15
ID e produktit :
95145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ps3 Urgjent me 2 gjoistika 120gb me Chip
Ka 4-5 loj tregjistrum ne te . Vetem Soni me Gjoistika 180 Euro .
Por Kam edhe Harddisk'un per Sony ps3 e cila perfshin rreth 40 loj mbrenda ne te nga me te rrejat qe mundeni me pa edhe ne Foto't , memorie'n eka 1 Terrabyte dhe Çmimi bashk me harddiskun eshte 225 Euro.
Informata rreth publikuesit
Reis
Prizren
0037744457225
Bujar Godeni Nr.34 Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »