SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten mobilje (3,2,1)
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '15
ID e produktit :
95253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jane ne gjendje shum te mire dhe jane shume pak te perdorura Jan ngjyr e kaltert e mbyltt (teget)Arsyeja e vetme e shitjes eshte mos perdorimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Kosovo
044698518
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »