SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Përkthime anglsiht shqip
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '15
ID e produktit :
95482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prof. Linda Klaiqi Salihu
Përkthyese/Interprete gjyqësore e gjuhës angleze


Të dashur klientë,


Ju ofroj shërbime të përkthimit/interpretimit si përkthyese/interprete gjyqësore dhe përkthyese/interprete jo gjyqësore e gjuhës angleze në shqip-anglisht-shqip

Më poshtë i keni të cekura fushat/dokumentet në të cilat mund të ju shërbej me përkthime juve/të
afërmve/ të njohurve/qiraxhinjve tuaj të huaj apo kompanisë/organizatës tuaj

Përkthime gjyqësore (të përgjithshme) Interpretim në – kompani, gjyq, polici, shkollë, terren, tjetër
Kontrata, Ligje

 Dokumente gjyqësore/juridike, CV
 Dokumente për studime jashtë vendit – Dëftesa, Diploma, Çertifikata, etj.
 Dokumente mbi përvojën e punës – Vërtetime, Çertifikata, Referenca, Letra rekomanduese/Rekomandime, Letra, Letra të vlerësimit, Çertifikata të arritjes/vlerësimit, etj.
 Edukim/Trajnim/Studim – Materiale të trajnimeve/studimeve, Trajnime
 Internet – Postë-e (E-mail), Materiale të bashkangjitura me Postë-e (E-mail), Faqe interneti, etj.
 Mjekësi/Veterinari/Psikologji/Biologji/Farmaci/Teknikë/Marketing – Punime akademike/shkollore, Diploma, Udhëzues, Raporte/Dokumente mjekësore/veterinare, Kujdes shëndetësor, Marketing/Shpallje
 Sport/Fitnes/Rekreacion
 Gastronomi/Hotelieri/Turizëm
 Letërsi – Libra (Biografi, Autobiografi, Proza/Tregime, Dramë, Poezi, Përmbledhje, Recensione)
 Art (Muzikë, Letërsi, Film, Shfaçje teatrale)
 Media të shkruara
 Të tjera – Animacion, Letra, Sigurim, Transport, Licenca, Shkencë/Teknologji, Prodhim, Etiketa/Paketim, Patundshmëri, Ekologji, Financa, Biznes, Tregti, Prodhime Biznesi, Marrëveshje, Mbrojtje/Siguri, Prezantime, Udhëzues të ndryshëm (Farmaceutik, Teknik/jo teknik)
 Materiale reklamuese/marketing/Shpallje – Fletushka reklamuese, Vizitkarta, Broshura, Katalogje

PЁR MUA

EDUKIMI
Universiteti i Prishtinës, Fakulteti i Filologjisë, Departmenti i Gjuhës & Letërsisë Angleze
Profesioni – Profesor i Gjuhës dhe Letërsisë Angleze

PUNЁSIMI/HOBI


ÇERTIFIKATA/LETRA NGA PUNЁDHЁNЁSIT
Letra Rekomanduese, Letra/Çertifikata të vlerësimit/arritjes nga udhëheqësi i zyrës së përkthyesve e deri te nënkoloneliGJUHЁT – shqip, anglisht
Gjermanisht, italisht . KOMPJUTER –word, excel, power point,Për Përkthim/Interpretim në shqip/anglisht dhe anglisht/shqip posedoj:
 Fjalorë të ndryshëm (njëgjuhësor, dygjuhësor, të shprehjeve frazeologjike, të fushave të caktuara, etj.)

Për shërbimet e përkthimit/interpretimit, ju ofroj:

 Shpejtësi
 Saktësi, përpikëri, kualitet, kreativitet
 Çmime të arsyeshme  Çmimi i faqes varet nga natyra e përkthimit, dendësia e tekstit dhe madhësia e shkronjave
 Zbritje tërheqëse për projekte të mëdha të përkthimeve

Nëse jeni të interesuar për ndonjë shërbim të përkthimit/interpretimit, i/jo i cekur më lart, ju lutem kërkoni informata shtesë si dhe dërgoni projektin/dokumentin tuaj dhe/apo përshkrimin e detajuar (fusha, data & vendi i mbajtjes, koha/afati, etj.) në mënyrë që të merrni detaje më të sakta të çmimeve.

Posa ta marr kërkesën e juaj, do të mundohem të ju përgjigjem sa më shpejt që të jetë e mundur.

Do të ndaheni të kënaqur me biznesin tonë të përbashkët!

Jeni të mirëpitur!

Me respekt,

Linda Klaiqi Salihu
Prof. e dipl. e gjuhës angleze
Referente ne Gjykate
Përkthyese/Interprete gjyqësore
Mob.: 044 -569-425
E-mail: lindasalihu75@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
linda.salihu75
GJILAN [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »