SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LG G2
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '15
ID e produktit :
95597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet LG G2 ne gjendje perfekte punon shum mir shum shpejt nuk bllokon asniher me ose pa memory full , ka 2 case dhe xhamin mbrojts te vnuar , ADAPTER ORIGINAL SAMSUNG 16gb i ben edhe 4G

NETWORK GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE
DISPLAY Type True HD-IPS + LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Size 5.2 inches (~75.9% screen-to-body ratio)
Resolution 1080 x 1920 pixels (~424 ppi pixel density)
Multitouch Yes
Protection Corning Gorilla Glass 2
PLATFORM OS Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean), upgradable to v5.0.2 (Lollipop)
Chipset Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800
CPU Quad-core 2.26 GHz Krait 400
GPU Adreno 330
MEMORY Card slot No
Internal 16 GB, 2 GB RAM
CAMERA Primary 13 MP, 4160 x 3120 pixels, autofocus, optical image stabilization, LED flash, check quality
Features Simultaneous video and image recording, geo-tagging, face detection, HDR
Video 1080p@60fps, optical stabilization, HDR, stereo sound rec., check quality
Secondary 2.1 MP, 1080p@30fps
BATTERY Non-removable Li-Po 3000 mAh battery
Stand-by Up to 790 h (2G) / Up to 900 h (3G)
Talk time Up to 16 h 30 min (2G) / Up to 17 h 30 min (3G)
COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot
Bluetooth v4.0, A2DP, LE, apt-X
GPS Yes, with A-GPS, GLONASS
NFC Yes
Infrared port Yes
Radio Stereo FM radio with RDS
USB microUSB v2.0 (SlimPort), USB Host

049 267 268
Informata rreth publikuesit
Fatos
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »