SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HP Deskjet Ink Advantage 4625 e-All-in-One Printer
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
ID e produktit :
95601
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet printeri multi funksional (printim,skenim) me ngjyra dhe bardh e zi. Poashtu, e ka opcionin e printimit wireless duke ju mundesuar printimin nga telefoni mobil. I pershtashem per bizneset dhe zyret e vogla.
Eshte blere ne Dhjetor te 2014.
Informata rreth publikuesit
Suzana
Prishtinë
049698458
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »