SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tastierë Solare
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '15
ID e produktit :
95611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes brand tasierën solare LOGITECH e cila mbushet me dritën e dielit. Nuk ka asnjë kabull dhe nuk ka nevojë për kurrëfarë ndërrimi të baterisë. Pasi të mbushet me dritë është në gjendje ta mbajë baterinë deri në 3 muaj në errësirë të plotë!

Çmimi: 30 €

Telefonatat pranohen çdo ditë pas ores 6 kurse mesazhet ne viber, çdo kohë!

045-610-505
Informata rreth publikuesit
Eniss
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »