SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Macbook Pro 15 Inch | 4 GB 1067 MHz DDR3 | 2.53 GHz Intel Core i5 | 500 HDD
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
ID e produktit :
95629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MacBook Pro (15-inch, Mid 2010)

OS X Yosemite 10.10.4,

2.53 GHz Intel Core i5,
4 GB 1067 MHz DDR3,
NVIDIA GeForce GT 330M 256 MB, 500 GB HDD

I perdorur vetem 1 vjet nuk ka demtime!

Boj ndrrim me gaming pc ose laptop (Muna me i shtu deri ne 200 euro)

Çmimi i fundit eshte 600 euro!

Mund te me kontaktoni permes e-mail adresses dhe nqofsje jeni te interesuar pastaj bisedojna dhe merremi vesh permes telefonit.

Ju faleminderit per mirekuptim!
Informata rreth publikuesit
Arber
Mitrovicë
049196045
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »