SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kebell Konvertues USB - RJ45 (Ethernet)
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
ID e produktit :
95665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Konverter nga USB në RJ45 (Ethernet) dhe anasjelltas.
2 Metra
Informata rreth publikuesit
guxim
Gjilan
045 677 988
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »