SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes samsung S6 (sikur samsung)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '15
ID e produktit :
95833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nji prodhim identik nga Kina,samsung S6 me quadcore procezor dhe me 64 giga memorje
Informata rreth publikuesit
guribardh35
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »