SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktore Landin Legend 105 Turbo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill
ID e produktit :
95863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shitet Traktori Landin Legend 105 -TURBO -Viti i prodhimiit 1998 -Motorr : Prekins -Menjaq : Gjys shpecie -Dy Karrika -Polluga para -Kardan Para -Kabina me nxemje dhe ftofje Klime -Gomat e para 60% -Gomat e pasme 75% -Motor 6 Cilinder -125Ps -4x4 -Ne gjendje shum te mire pune -I Sapo ardhur nga Zvicrra N.T.P Lindi-1 Prizren Landovic GjakovePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonit
Prizren
045349556
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »