SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes video lojra per PS3
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
ID e produktit :
95898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes 8 videolojra per ps3, te gjitha jane origjinale dhe kane librat me udhezime. te ardhura nga gjermania thuajse te paperdorura. urgjent *******SKYRIM legendary edition(the elder scrolls V), ka edhe harten e lojes si ne foto - 15 E ********Xtreme Legends dinasty warriors 7(e blere 30 frang) - 12 E ********Asura's Wrath - 10 E ********One piece unlimited world - 13 E ********One piece pirate warriors (e blere 70 frang) - 15 E ********Ninja Gaiden 3 - 12 E ********Dinasty Warriors 8 - 10 E ********Assassin Creed IV - 15 ********Thief- 14

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
Gjilan
045290230
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »