SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharr per gardh 130 euro
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
ID e produktit :
95934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sharra per gardh dhe zbukurime te tjera,sharra eshte me benzin dhe eshte ne gjendje shume te mire,eshte shume pak e perdorur dhe vjen nga gjermania.Mund ta shihni edhe ne foto.Per kontakt: 044 451 062 ( viber )

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
+37744451062
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »