SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cerkulare 180 euro
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
ID e produktit :
95938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet cerkularja e firmes metabo,eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume pak e perdorur,bene prerjen e te gjitha profileve,eshte e ardhur nga gjermania.Kontakti : 044 451 062 ( viber )

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
+37744451062
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »