SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pastrim dhe mirembajtje
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
ID e produktit :
95974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
H2OPRISHTINA ESHTE NJE NDERMARJE E CILA OFRON KETO SHERBIME PER KLIENETE
1.PASTRIMIN E XHAMAVE TE LOKALEVE
2.PASTRIMIN DHE MIREMBAJTJE E HYRJEVE TE NDERTESAVE
3.PASTRIMIN E LOKALEVE
4.PASTRIMIN GJENERAL TE SHTEPIVE - BANESAVE ME DHE PA MOBILJE
5.PASTRIMIN KAUQAVE-TEPIHVE DHE ULSEVE TE SHTEPIVE DHE RESTAURANTVE
6.PASTRIMN GJENERAL TE MBRENDSHEM TE VETRURAVE
KONTAKTI 045530635
Informata rreth publikuesit
h2oprishtina
Prishtinë
+37745530635
gjith kosoven [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »