SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet qen Kangall
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
ID e produktit :
96066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet qen i races Kangall osht femer dhe i ka 1 vjet e 2 muaj pedigre e ka vllaun e kampionit tkosoves baloshit osht kangall shum i bukur osht rac origjinal nuk ka perzirje diqka mes saj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
rolabd
Prishtinë
044114186
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »