SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Webfaqe -Babgjyshi.com
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
ID e produktit :
96114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pajisuni edhe Ju me FAQE INTERNETI per 159 euro ,te pershtatshme ne cdo pajisje (telefon,tablet,pc) dhe krijo identitetin tend ne internet.
\\\\\\\\\\\\\\\\\

Jemi një grup dinamik dhe kreativ, që ndërtojme faqe interneti të qarta dhe efektive.
Thënë shkurt,Thjeshtësi për ju dhe klientat e juaj

Ne jemi provajder profesional në ndërtimin dhe dizajnimin e webfaqeve.Kemi
rreth (4)tri vite eksperiencë në tregun vendor,në fushën e zhvillimit te webfaqeve,me një
liste te gjatë të klienteve të kënaqur.

Ne jemi në dijeni të qartë mbi kërkesat në zhvillimin e webfaqeve,dhe kemi
njohurinë,aftësitë dhe eksperiencën e mjaftueshme që të kompletojmë një webfaqe

Pikesynimi yne eshte qe te kapim konceptin origjinal nga klienti,duke e shkrire ate ne dizajn unik
te websajtit si embleme dhe identitet te klientit.

emai: info@babgjyshi.com
tel: 045 505 047
facebook.com/babgjyshiweb 
Informata rreth publikuesit
babgjyshi
Prishtinë
045 505 047
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »